• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Mahmut YELESER

13.02.2006- 17.11.2011


05.06.1950       tarihinde Erzurum Tortum'da doğdu. Hafızlığı, ilkokulu ve İmam-Hatip Okulu'nu Erzurum'da bitirdi. 1976 yılında Erzurum Yüksek İs­lam Enstitusü'nden mezun oldu.
12.08.1976 tarihinde İstanbul il müftü yardımcısı olarak atandı. 19.12.1976 tarihinde Erzincan Kemaliye ilçe müftülüğüne tayin edildi. Askerlik görevini 1977-1979 yılları arasında tamamladı. Askerlik dönü­şü 06.10.1977 tarihinde Kars Selim, 25.10.1979 tarihinde de Ardahan ilçe müftülüğüne atandı. 1982 yılında Haseki Eğitim Merkezini bitirdi. Belçika’da din bilgisi öğretmeni olarak görev yaptı. 03.10.1986 tarihinde Sivas İmranlı, 19.09.1991 tarihinde Ordu Kumru ilçe müftülüğüne atan­dı. 13.07.1995 tarihinde Tunceli, 14.10.1997 tarihinde Çankırı, 09.11.2001 tarihinde Muğla, 13.02.2006-17.11.2011 tarihleri arasında An­talya il müftülüğü yaptı. 17.11.2011 tarihinde emekli oldu.



Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 16° 8°





Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret19030822