• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

OSMAN MÜDERRİSOĞLU

 

                                               11.11.1985-06.01.1998

1938 yılında BURDUR'un Bucak ilçesinde doğdu. İlk Dini tahsilini Babasından aldı. Daha sonra Isparta İmam Hatip Okulu'nu bitirdi. İmam-Hatiplik görevinden ayrılıp, Konya Yüksek İslam Enstitüsü'ne girdi. Mezun olduktan sonra Müftü Yardımcılığı, Gölhisar, Burdur, Isparta, Manisa Müftülüklerinden sonra, 15.01.1981 'de Afyon Müftülüğüne, 01.11.1985 yılında Antalya Müftülüğüne atandı. Bu görevi sürdürürken 06.01.1998 emekli olan Osman MÜDERRİSOĞLU, Antalya’dan 21. dönem Milletvekili oldu. Evli ve üç çocuk babası olan Hocamız halan Antalya’da ikamet etmektedir.



Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 16° 8°





Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret19030817